13 липня у приміщенні Комишуваської амбулаторії відбулася передтендерна конференція

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Комишуваської селищної ради Запорізького району Запорізької області виграв конкурс «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)», участь у якому була ініційована селищним головою Юрієм Карапетяном. Метою конкурсу є зміцнення центрів первинної медичної допомоги. Конкурс проводився у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VIІ)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW.”

13 липня 2021 року в приміщенні Комишуваської амбулаторії загальної практики сімейної медицини відбулася передтендерна конференція в рамках  реалізації проекту «Реконструкція фасаду та покрівлі будівлі лікувального корпусу №1 Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області за адресою: Запорізька область, Оріхівський район, смт. Комишуваха вул. Смирнова буд.3 Коригування.». Даний проект знаходиться на особистому контролі селищного голови. На конференції були присутні представники Партнеру з впровадження субпроекту, місцева влада, представники Українського фонду соціальних інвестицій та представники підрядної організації, які мають бажання взяти участь в конкурсі. Головою Партнеру з впровадження субпроекту визначено Музику Дмитра Петровича – директора КНП «ЦПМСД» КСР.

На конференції було озвучено основні вимоги до учасників які бажають прийняти участь у тендері з реалізації проекту. Було оголошено початок прийому пропозицій, який завершиться 03 серпня 2021року. Сам тендер відбуватиметься поза електронною системою проведення торгів, згідно з нормативними документами Світового банку. Термін реалізації з 06 вересня 2021 року по 31 серпня 2022 року.

Такий вигляд матиме корпус №1 Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» після завершення реконструкції: