Про викрадені квіти і повагу до малої Батьківщини

11 липня у смт. Комишуваха невідомий викрав горщик з квітами, що прикрашав вулицю Богдана Хмельницького, крадіжку зафіксувала камера відеоспостереження. Проте вже наступного дня “квітковий злодій” зі щирим каяттям повернув квіти на місце, тож тепер вони знову, як і раніше, тішать погляди перехожих своїми барвами. У зв’язку з цією подією звертаємося до всіх жителів нашого селища і всієї громади:

Шановні мешканці, бережіть свою малу Батьківщину, адже саме звідси для нас починається Україна і кожен з нас може зробити свій маленький, але вагомий внесок у її розвиток. Тому не будемо шкодити і руйнувати, а будемо ставитися дбайливо і з розумінням, і будемо поважати працю людей, що доглядають і прикрашають вулиці рідного селища, роблячи це для його жителів. Заздалегідь дякуємо за порозуміння!