СФГ “Агролан” повідомляє про хімобробіток посівів ріпаку!

Голова СФГ «Агролан» повідомляє, що 15 та 16 травня 2019 року планується обробіток посівів ріпаку наступними препаратами:

• фунгіцидом «Пропульс 25% с.е.»;
  • та інсектицидом «Біскайя 240 OD.МД».

Обробіток буде проводитись на полях, розташованих на території селища Новотавричеське, поле №200 площею 180 га і поле №52 площею 162 га та на  території Купріянівської сільської ради поблизу села Новостепнянське, поле №109 площею  109 га. Обробіток проводитиметься авіаметодом – повітряними судами (ПС), які належать ТОВ «Миколаїв-Аеро».

Додатково повідомляємо у рекомендованих нормах витрати Пропульс не токсичний для бджіл та комах-опилювачів. Під час обробітку ріпаку в період цвітіння для боротьби з шкідниками рекомендується змішування з безпечним для бджіл інсектицидом “Біскайя”.