Представниці ООН Жінки в Україні провели тренінг, що ґрунтується на правах людини та ґендерної рівності

Структура ООН Жінки, за підтримки урядів Норвегії та Данії, у партнерстві з обласними та місцевими органами влади Запорізької,  Донецької та Луганської областей розпочали низку тренінгів із журналістики, що ґрунтується на правах людини та  ґендерній рівності.

12 квітня 2019 року в навчальному заході взяли участь  представники Комишуваської громади. Як розповіла начальник відділу інформаційно-організаційної роботи та зв’язків з громадськістю Маргарита Сичева,  під час інформативно та практично насиченого тренінгу, живої бесіди, група із практикуючих журналісток, блогинь, викладачок, студенток мали змогу підвищити обізнаність в питаннях прав людини, ґендерної рівності, ґендерно-зумовленого насильства та дискримінації, отримати розуміння переваг ґендерної рівності, а також ролі жінок у суспільстві, особливо під час конфлікту та в процесах відновлення та розбудови миру і підвищити рівень знань та навиків із написання матеріалів, на засадах поваги до прав людини та ґендерної рівності.

Окрім цього представниці медіа озвучили тренеркам теми, які можна включити в програму подальших навчальних семінарах.

UNW_Media 2019