Селищний голова Юрій Карапетян та депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос привітали мешканців з прийдешнім ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Сьогодні 13 жовтня 2020 року, в Комишуваському БК, Селищний голова Юрій Карапетян та депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос привітали мешканців з Днем Захисника України!

Шановні захисники України! Дорогі ветерани, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці та ті, хто кожного дня боронить спокій жителів нашої громади! Завдяки Вам сьогодні у незалежній та суверенній Україні, під мирним небом, живуть наші діти, ростуть наші онуки. Ваша сила, любов до рідної землі, воля та звитяга – неоціненний приклад для підростаючого покоління. Сьогодні ви – надія українського народу! Ви – взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму!

Цього дня я бажаю Вам, дорогі захисники, міцного здоров’я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Щастя, удачі, миру та злагоди у Ваших оселях. Нехай усмішки близьких зігрівають Вам душу. Нехай Ваші родини і нашу країну оберігає Господь!

Подякою голови Комишуваської селищної ради були нагороджені:

• ОСИПЕНКО Михайло Трохимович пенсіонер, ветеран Другої Світової війни та активний громадський діяч
  • ЛОСЬ Вячеслав Володимирович, учасник антитерористичної операції
  • ПАНЧЕНКО Василь Петрович, воїн-інтернаціоналіст
  • Раді ветеранів воїнів – АТО Комишуваської ОТГ
  • Раді ветеранів воїнів – інтернаціоналістів Комишуваської ОТГ

Яскраві виступи, вірші та пісні зробили святкову атмосферу.

Захід був проведений за всіх карантинних обмежень.

Після заходу, селищний голова Юрій Карапетян та депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос разом з представниками ради ветеранів воїнів – АТО Комишуваської ОТГ та представниками ради ветеранів воїнів – інтернаціоналістів Комишуваської ОТГ поклали квіти на могили загинувших воїнів.