Про проведення обласного дитячого конкурсу малюнків та фоторобіт з протидії насильству

На виконання листа обласної державної адміністрації від 08.11.2018 № 08-28/3872 «Про обласний дитячий конкурс малюнків та фоторобіт з протидії насильству» з метою залучення уваги громадськості до трьох актуальних проблем: насильства в сім’ї, торгівлі людьми і будь-яким проявам гендерної дискримінації шляхом опосередкованого звернення до його представників через дитячу аудиторію віком від 4 до 18 років, Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації разом з комунальним закладом «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» Запорізької обласної ради планується проведення обласного дитячого конкурсу малюнків та фоторобіт з протидії насильству відповідно до Положення про проведення обласного дитячого конкурсу малюнків та фоторобіт з протидії насильству, затвердженого наказом Департаменту від 26.10.2017 № 264.

Конкурс проводиться за чотирма віковими категоріями та шістьма номінаціями:

• для дітей віком від 4 до 6 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Безпека навколо мене»;
  • для дітей віком від 7 до 10 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Світ без насильства»;
  • для дітей віком від 11 до 15 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Зупинимо насильство разом» та номінація «Краща фоторобота на тему: «Подорожуй безпечно»;
  • для дітей віком від 16 до 18 років (включно) – номінація «Кращий малюнок на тему: «Ці руки не кривдять» та номінація «Краща фоторобота на тему: «Торгівля людьми – це злочин проти свободи і гідності людини».

Конкурс проводиться в три етапи з 20 листопада до 10 грудня.

Переможці конкурсу визначаються журі в кожній віковій категорії відповідно до критеріїв оцінювання та відповідним напрямком творчих робіт.

За результатами конкурсу кращі малюнки та фотороботи будуть презентовані на обласній виставці малюнків та фоторобіт.

Для ознайомлення та використання в роботі надаємо в електронному вигляді «Положення про проведення обласного дитячого конкурсу малюнків та фоторобіт з протидії насильству» Положення про конкурс.

Роботи для подання на конкурс слід надати до 19.11.2018 управлінню соціального захисту населення Оріхівської райдержадміністрацїї.