В с. Одарівка перепоховали останки бійця Другої світової війни

В суботу, 10 листопада 2018 року, в с. Одарівка Комишуваської селищної ради, відбулося перепоховання останків бійця Другої світової війни Михайла Федоровича  Курочки. Як розповіла онука загиблого солдата Клавдія Лещенко: « Він народився 25 жовтня 1910 року в с. Одарівка. Мав дружину Катерину та двох синів – Григорія та Федора. В 1938 році закінчив Оріхівський колгоспний технікум. До війни працював агрономом. В 1941 році був призваний до діючої армії рядовим. А через 77 років мій дід повернувся у рідний край і, нарешті, знайшов тут спокій біля коханої дружини:

Взяла слово й правнучка Яна Курочка:

На перепоховання зібралися не тільки близькі та рідні, а й багато односельців. Вшанували бійця голова селищної ради Юрій Карапетян, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Комишуваської селищної ради Анатолій Лазько, депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос, депутат територіального виборчого округу №3 Микола Грабко, військовий комісар Оріхівського районного військового комісаріату Юрій Сергієнко, керівник пошукового загону «Останній рубіж» Олександр Євтушенко. Панахиду по загиблому провів отець Дмитро Пасічник.

«Сьогодні для цього воїна нарешті закінчилася війна. Ми маємо честь віддати шану бійцю, який колись життям заплатив за мирне майбутнє», такими словами розпочав розповідь про  Михайла Курочку керівник пошукового загону «Останній рубіж» Олександр Євтушенко: