Пам’ятаємо тих, хто воював та загинув за єдину Україну!

29 серпня, українці офіційно відзначають День пам’яті загиблих захисників України. Відзначати День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, 29 серпня постановив президент Володимир Зеленський.

Цю дату було обрано, оскільки 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових. Саме у цей лихий час,  дозріли соняхи, але збирати їх було складно, адже в серпні 2014 року в них тривали бої й залишалися загиблі українські захисники. Тому, сонях став символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами.

Комишуваська селищна рада вшановує мужність і відданість українських солдатів, які відстоювали незалежність нашої країни на сході. Низький уклін захисникам Батьківщини, які склали голови захищаючи рідну землю заради світлого майбутнього!

Вічна пам’ять загиблим Героям!