Окупанти знову обстріляли населені пункти громади

В порушення законів та звичаїв війни російські окупанти продовжують здійснювати терор мирного населення України.

Впродовж минулої доби, в День Державного Прапора України та напередодні Дня Незалежності України, ворог неодноразово обстрілював населені пункти нашої громади. Обстрілу зазнали смт Комишуваха, селище Зарічне, села Новояковлівка та Жовтеньке.

Двоє цивільних мешканців громади отримали поранення і були доправлені в лікарню, їм надана необхідна медична допомога.

Пошкоджено житлові будинки. В селі Новояковлівка внаслідок обстрілу згорів місцевий будинок культури. В селищі Зарічне також постраждали будівлі фермерського господарства.

За все, скоєне росіянами на українській землі, їм обов’язково доведеться відповідати. Жоден злочин рашистів  не залишиться безкарним!

смт Комишуваха ↑

селище Зарічне ↑