Мешканці с. Жовта Круча вдячні голові Комишуваської громади за оперативне вирішення проблеми

На минулому тижні, до голови Комишуваської селищної ради Юрія Карапетяна, звернувся мешканець с. Жовта Круча Григорій Ягнін з проханням облаштувати нещодавно відремонтовану дорогу до місцевого кладовища водовідведенням. Проблема полягає в тому, що під час дощів, граншлак, яким відсипана дорога, сильними потоками води зноситься та вимивається, що призводить до утворення ям.

Очільник громади звернення мешканця села взяв під особистий контроль і доручив керівництву КП «Комишуваський комунальник» провести всі необхідні роботи з водовідведення.  Як повідомила в.о. старости Новотроїцького старостинського округу №4 Олена Світлицька: «21 травня працівники комунального підприємства разом з активним мешканцем села Жовта Круча пробили канаву та насипали земляний вал, які захищатимуть дорогу від псування. Мешканці села вдячні голові Комишуваської ОТГ Юрію Карапетяну за оперативне вирішення проблеми».