Комишуваська ОТГ святкує День Незалежності України

Сьогодні 24 серпня 2020 року, Комишуваська ОТГ святкує одне з найголовніших державних свят – День незалежності України. 29 років тому відбулося віковічне прагнення українського народу – відновлення державного суверенітету.

В смт Комишуваха святкування відбувалося в селищному будинку культури. Захід відбувся з виконанням всіх карантинних умов. Святкування розпочалося з винесення на сцену символу незалежної держави – Прапору України. Після урочистого відкриття свята, усі присутні в глядацькій залі, пом’янули хвилиною мовчання загиблих воїнів АТО громади, які склали голови захищаючи нашу країну.

Зі святом, дорослих та малих, привітали селищний голова Юрій Карапетян.

Особливу атмосферу заходу створили виступи колективу танцювальної студії  Комишуваського селищного будинку культури «SMILE» та музичні виступи.

Традиційно, після концерту селищний голова Юрій Карапетян поклав вінки та вшанував загиблих воїнів АТО громади.