Змінено концепцію та вдосконалено інвестиційний веб-портал “Запорізька область – регіон можливостей!”

З метою просування інвестиційних можливостей регіону та підвищення іміджу і статусу об’єднаних територіальних громад, Запорізькою обласною державною адміністрацією було змінено концепцію та вдосконалено інвестиційний веб-портал «Запорізька область – регіон можливостей!» (http://investment.zoda.gov.ua). Даний сайт – «динамічний буклет», який містить постійно поновлювану інформацію двома мовами (українська та англійська) та є зручним у користуванні.

Веб-портал містить функцію зворотного зв’язку та необхідну інформацію для іноземних інвесторів (законодавча база, інвестиційні проекти, регіональні виставки, земельні ресурси області, інформацію про Агенцію регіонального розвитку Запорізької області, інвестиційний паспорт області, інвестиційні паспорта об’єднаних територіальних громад) та для власників бізнесу (додати власний інвестиційний проект, комерційну пропозицію, перелік нормативно-правових актів у сфері інвестиційної діяльності, закордонні виставки, довідкова інформація для територіальних громад, пропозиції іноземних підприємств щодо співробітництва).

За інформацією Запорізької ОДА