Звіт Гуманітарного штабу громади за 28-29.06.2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння організації World Central Kitchen продуктовими наборами  в кількості 105 наборів, було забезпечено родини, які проживають на території громади:
– КУ  “Центр надання соціальних послуг” – 105;

2. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами   було забезпечено 105  осіб, які проживають на території громади:
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 105;

3.  За сприяння БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОСТОК-СОС» гігієнічними наборами  було забезпечено  150 родин із вразливих категорій, які проживають на території громади.

4. За сприяння волонтера  Миколи  Піддубного   було забезпечено     осіб похилого віку, які проживають на території громади  та  отримують послугу “догляд вдома” у КУ “Центр надання соціальних послуг” (Новотавричеський старостинський округ):
– мочалками для тіла – 3 осіб;
– медичними рукавичками – 3 осіб (працівник установи);