Звіт Гуманітарного штабу громади за 26 – 27.06.2023 року

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння організації World Central Kitchen продуктовими наборами  в кількості 992 набори, було забезпечено родини, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 97  (90 родин);
– Новоіванівський старостинський округ – 218;
– Новотроїцький старостинський округ – 294;
– Щасливський старостинський округ – 201;
– Яснополянський старостинський округ – 182;

2. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine тижневими продуктовими наборами, які включають в себе хлібину та три консерви (одна бобова, дві м’ясних)  було забезпечено 3500 осіб, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 1280;
– Зарічненський старостинський округ – 440;
– Новоіванівський старостинський округ – 234;
– Новотавричеський старостинський округ – 650;
– Новотроїцький старостинський округ – 260;
– Новояковлівський старостинський округ – 125;
– Щасливський старостинський округ – 186;
– Яснополянський старостинський округ – 175;
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 150;

3. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine  та Гуманітарної організації Всесвітня продовольча програма продуктовими наборами  було забезпечено  542 родини,  які проживають на території громади.:
– смт. Комишуваха – 320;
– Новоіванівський старостинський округ – 222;

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF гігієнічними наборами для осіб, що потребують стороннього догляду було забезпечено 1 особу, яка проживає на території громади:
– смт. Комишуваха – 1;

4. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 6 дітей, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 6;

5. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 2 дитини, які проживають  на території громади:
– смт. Комишуваха – 2;

6. За сприяння Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України памперсами для осіб з особливими потребами було забезпечено 1 особу, яка проживає на території громади:
– смт. Комишуваха – 1;

7. За сприяння Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Дитячими гігієнічними наборами від 0 місяців до 3 місяців було забезпечено  1  новонародженого, який проживає на території громади: