Звіт Гуманітарного штабу громади за 23.03.2023

За сприяння БО «БФ «Світ.Україна.Пологи» гуманітарною допомогою було забезпечено 281 родину, які проживають на території громади (смт Комишуваха, Зарічненський старостинський округ, Новоіванівський старостинський округ, Новотавричеський старостинський, Новотроїцький старостинський округ, Новояковліський старостинський округ, Щасливський старостинський округ, Яснополянський старостинський округ).
А саме було видано:
– 140 наборів гігієни родинам за категорією родини з дітьми до 18-ти років, інваліди або особи похилого віку за умови не меньше 3 осіб в родині;
– 141 наборів не продовольчих для родин внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади та родин, чиє житло було пошкоджене внаслідок обстрілів;