До уваги мешканців громади!

24 березня 2023 року, з 11 год. 30 хв. до 14 год.00 хв., за сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста Комишуваська громада проводитиме видачу гуманітарної допомоги у вигляді наборів гігієни родинам, які фактично проживають на території громади.

✅ Хто може отримати:
– родини внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади;
– родини, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів, за умови наявності Акту обстеження або Довідки про руйнацію;

❗️Головна умова:
– відсутність реєстрації ВПО за межами громади.

Якщо ви одночасно належите до декількох категорій, то вказана допомога може бути видана лише за одною із них.

Видача буде проводитись за адресою смт Комишуваха, вул. Хмельницького Богдана Хмельницького, буд. 62, (приміщення музичної школи).

❗️ При собі обов’язково необхідно мати оригінали наступних документів всіх членів иродини:
– паспорт;
– ідентифікаційний номер;
– довідка ВПО (для внутрішньо переміщених осіб);
– акт обстеження або Довідка про руйнацію;

‼️УВАГА! У випадку повітряної тривоги та загрози ракетних ударів видача гуманітарної допомоги проводитись не буде!