Звіт Гуманітарного штабу громади за 18-22.12.2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine та Гуманітарної організації Всесвітня продовольча програма продуктовими наборами  було забезпечено 686  родин,  які проживають на території громади, з них:                                                         – смт Комишуваха – 475;                                                           – КУ «Центр надання соціальних послуг» -111 родин

– Новояковлівський старостинський округ – 100 родин;

2. За сприяння Благодійної  організації  БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД КРЕЙЗІ ПІПЛ  гуманітарною допомогою у вигляді підгузків для дорослих було забезпечено 10 осіб, що потребує стороннього догляду та  проживають на території громади (смт. Комишуваха).

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF:

–  дитячими памперсами було забезпечено 6 дітей, які проживають на території громади (смт. Комишуваха);

– контейнерами для води було забезпечено 1000 родин, які проживають на території громади, а саме:
– Новояковлівський старостинський округ – 62;
– Яснополянський старостинський округ – 105;

– таблетками для очищення води було забезпечено 1464 родини, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 298;
– Зарічненський старостинський округ – 130;
– Яснополянський старостинський округ – 105;

5. За сприяння Благодійного Фонду Карітас Запоріжжя  пральними та миючими  засобами було забезпечено 1557  родин,  які проживають на території громади, з них:
– смт. Комишуваха – 192;
– Зарічненський старостинський округ – 329;
– Яснополянський старостинський округ – 105;

6. За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА»:

– вологими серветками було забезпечено 1701 родину, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 336;
– Зарічненський старостинський округ – 329;
– Яснополянський старостинський округ – 105;

– ковдрами було забезпечено 104 родини, які проживають на території громади, а саме:
– Зарічненський старостинський округ – 104;

7. За сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста сонячними лампами  було забезпечено 199 родин, які проживають на території громади, а саме:
– Зарічненський старостинський округ – 199;

8. За сприяння Німецької компанії OBI Gmbh та пана Тіло Шварц – електротехнічними товарами (подовжувачами) та гігієнічними засобами (шампунь) було забезпечено 199 родин, які проживають на території громади, а саме:
– Зарічненський старостинський округ – 199;

9. За сприяння волонтера Миколи Піддубного  взуттям було забезпечено 65 осіб,  які проживають на території громади, а саме:
– Зарічненський старостинський округ – 65;