Звіт Гуманітарного штабу громади за 18.03.2024 року.

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1.  За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація  гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових кошиків було забезпечено 383 родини, які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 370 родин,  які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

3. За сприяння ГО «Правозахисна група «СІЧ» дитячими  гігієнічними наборами з памперсами та лікарськими препаратами і вітамінами   було забезпечено 150  дітей за віковою категорією від 0 до 3-х років, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 97;
– Зарічненський старостинський округ – 8;