Звіт Гуманітарного штабу громади за 08-12.04.2024 року.

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1.  За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових наборів було забезпечено 2105 родини, які проживають на території громади, а саме:                                                                                      – смт. Комишуваха – 263;
– Новотроїцький старостинський округ – 439;
– Яснополянський старостинський округ – 200;                – Новотавричеський старостинський округ – 720;          – Новоіванівський старостинський округ – 240;              – Щасливський старостинський округ –  243;

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 1689 родин,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 249;
– Зарічненський старостинський округ – 465;
– Щасливський старостинський округ – 190;
– Новоіванівський старостинський округ – 240;
– Новотроїцький старостинський округ – 251;
– Яснополянський старостинський округ – 155;
– Новояковлівський старостинський округ – 139;

3. За сприяння БО “БФ “ССС” спільно з  міжнародною гуманітарною організацією «CARE» гуманітарною допомогою у вигляді гігієнічних  та непродовольчих наборів було забезпечено 148 родин із числа вразливих категорій, які проживають на території громади, з них:
– непродовольчих  наборів – 51 родина;
– гігієнічних індивідуальних наборів – 97 родин/273 набори;

4. За сприяння  ГО “На крилах надії  Запоріжжя” БО “БФ “Життєлюб”  гуманітарною допомогою у вигляді гігієнічних наборів для родин з дітьми шкільного віку було забезпечено 588 родин, які проживають на території громади.
5.  За сприяння БО БФ «Фундація України» в рамках   співпраці Мальтійської служби допомоги непродовольчими  наборами було забезпечено  71  родину  із числа вразливих категорій, які проживають на території громади, з них:
– с. Одарівка – 46;                                                                          – Зарічненський старостинський округ – 25;