Звіт Гуманітарного штабу громади за 08-09.04.2024 року.

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1.  За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових кошиків було забезпечено 263 родини, які проживають на території громади, які проживають на території громади (смт. Комишуваха, с. Одарівка, с. Григорівське).

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 1689 родин,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 249;
– Зарічненський старостинський округ – 460;
– Щасливський старостинський округ – 190;
– Новоіванівський старостинський округ – 240;
– Новотроїцький старостинський округ – 251;
– Яснополянський старостинський округ – 155;
– Новояковлівський старостинський округ – 144;

3. За сприяння БО “БФ “ССС” спільно з  міжнародною гуманітарною організацією «CARE» гуманітарною допомогою у вигляді гігієнічних  та непродовольчих наборів було забезпечено 148 родин із числа вразливих категорій, які проживають на території громади, з них:
– непродовольчих  наборів – 51 родина;
– гігієнічних індивідуальних наборів – 97 родин/273 набори

4. За сприяння  ГО “На крилах надії  Запоріжжя” БО “БФ “Життєлюб”  гуманітарною допомогою у вигляді гігієнічних наборів для родин з дітьми шкільного віку було забезпечено 588 родин, які проживають на території громади.