Голова громади звітував про роботу за 2018 рік мешканцям Зарічненського старостинського округу

Сьогодні, 26 березня 2019 року, голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян звітував про роботу за 2018 рік мешканцям Зарічненського  старостинського округу №1.  Зустріч відбулася у актовій залі Зарічненської гімназії.

Під час робочої поїздки, Юрій Володимирович  розповів  про те, що вже зроблено,  й ознайомив присутніх про плани, які втілюватимуться в життя у 2019 році.  Зокрема, очільник громади повідомив, що за умови виконання місцевого бюджету, планується повністю замінити старі вікна гімназії та призупинити руйнацію місцевого будинку культури. Не менш важливим питанням залишається розробка необхідної документації та побудови очисних споруд.

Під час бесіди мешканці озвучили  голові Комишуваської селищної ради проблеми, які  стосувалися поновлення роботи кабінету стоматології, часткового ремонту водогону та каналізації, збільшення часів прийому дільничного інспектора, освітлення вулиць,  ремонту доріг та багато іншого.