В Новояковлівці пройшов мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення від загарбників у Другій світовій війні

13 жовтня  2018 року, в с. Новояковлівка, Новояковліського старостинського округу №5, з нагоди 75-ї річниці визволення села від фашистських загарбників  у Другій світовій війні, біля Братської могили відбувся мітинг. З цією важливою датою мешканців села привітали: голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян, депутат по 19 виборчому округу Антоніна Савченко, в.о. старости Олена Нікітенко та завідувач  Новояковлівської філії  КЗ «НВК «Джерело» Геннадій Левченко.

Традиційно, під час урочистостей, усі присутні вшанували загиблих воїнів-визволителів хвилиною мовчання та покладанням квітів до Братської могили. Після мітингу усіх, хто зібрався на площі, запросили до місцевого Будинку культури на святковий концерт присвячений Дню села.

Перед концертною програмою, поблизу погруддя Т. Шевченку, відбулася символічна подія – висадка дубочка – знак єдності поколінь, невмирущої пам’яті та могутності.