В Комишуваському будинку культури відзначили День Збройних сил України

6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил. Саме в цей день 1991 року був прийнятий Закон “Про Збройні сили України”. А День Збройних сил України був установлений постановою Верховної Ради України в 1993 році.  І ось уже 25 років вони захищають територіальну цілісність і незалежність нашої держави.

Сьогодні, в глядацькій залі Комишуваського будинку культури, гарними  словами, музичними та танцювальними номерами привітали захисників країни зі святом мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, шляхетності, вірності начальник відділу культури Комишуваської селищної ради Анатолій Лазько,ТК “SMILE”, солісти –  Наталія Кіт, Катерина Слонська, Валерія Павлуненко.

Шановні  захисники Української держави! Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України та бажаємо незламної волі, надійного родинного тилу, козацького здоров’я та звершення всіх  мрій і намірів.