Відбулося засідання 62 чергової сесії 8 скликання Комишуваської селищної ради

16 липня 2020 року відбулося засідання 62 чергової сесії восьмого скликання Комишуваської селищної ради. У засіданні взяло участь 16 депутатів, на порядок денний було винесено 51 питання.

Семи  учасникам АТО затверджено проекти  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок із земель сільськогосподарського  призначення  комунальної власності  з цільовим призначенням:  Код КВЦПЗ 01.03 Для  ведення особистого  селянського господарства та безоплатно передано  їх у власність.

Одному  учаснику АТО надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  із земель  сільськогосподарського призначення,  Код  КВЦПЗ  17.00 Землі резервного фонду, комунальної  власності   у  власність  з цільовим призначенням Код  КВЦПЗ  01.03  Для  ведення особистого селянського господарства