Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості привітали жінок громади з 8 Березня!

Гарне святкове привітання з 8 Березня подарували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості мамам, бабусям, дівчатам Комишуваської громади. Концертна програма була насиченою та цікавою: демонстрація моди, неперевершені акробатично-гімнастичні танцювальні номери, сольні та колективні виспути не залишили нікого байдужими.

З  Міжнародним жіночим днем прекрасних глядачок в залі привітав селищний  голова Юрій Карапетян: «Шановні жінки, від усіх чоловіків нашої громади і від себе особисто вітаю вас з Міжнародним жіночим днем. Пам’ятайте, все що ми робимо в житті –  це все для вас і заради вас. Бажаю вам любові, здоров’я, краси, і щоб завжди у вашій душі панувала весна. Зі святом!»