Громадські консультації щодо Плану екологічного та соціального менеджменту

Шановні мешканці Комишуваської громади!

Запрошуємо Вас ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектом, який впроваджується у Вашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту  «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)», а саме:

– субпроект № 20-23-36 «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Комишуваській амбулаторії ЗПСМ ЦПМСД, смт Комишуваха, Запорізька область/KFW»

Даний План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я,  які  можуть виникати в результаті впровадження субпроекту, або протягом його впровадження. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Плані у термін до «5» грудня 2020 року. Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроекту та враховані у  ПЕСМ за результатом громадських консультацій.

У результаті впровадження субпроекту у Комишуваській амбулаторії ЗПСМ ЦПМСД, смт Комишуваха, Запорізька область будуть виконанні енергоефективні заходи (комплексу робіт з утеплення фасаду, ремонту покрівлі, влаштування відмостки, благоустрою.). Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)» впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

 

супровід_ПЕСМ Комишуваха

План