Заклади загальної середньої освіти Комишуваської селищної ради долучилися до щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходив під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів»

Сьогодні, коли на  планеті під впливом людини відбулися помітні зміни як живої, так і неживої природи, дедалі більшого значення набуває гармонійна взаємодія суспільства і природного довкілля, оскільки людина отримує від природи все необхідне для життя.    З огляду на це, екологічна освіта і виховання дітей  є одним із найважливіших завдань.

Тому  з  01 по 31 жовтня 2020  заклади загальної середньої освіти Комишуваської селищної ради долучилися до щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходив під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». У рамках місячника бібліотекарі спільно з педагогами  провели ряд заходів задля привернення уваги до екологічних проблем і активізації роботи бібліотеки з екологічної просвіти підростаючого покоління.