Запорізьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області повідомляє, що з 29 квітня 2024 року по Запорізькому району розпочинається проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу! Для пероральної імунізації м’ясоїдних тварин буде застосовуватися вакцина «Орісвак» (виробник ТОВ «Укрветпромпостач»), яка створює специфічний імунітет при пероральному застосуванні; не виділяє вакцинний вірус зі слиною; стабільна в польових умовах.

З профілактичною метою буде оброблена площа території району  у місцях, де мешкають дикі м’ясоїдні тварини, за винятком населених пунктів і великих водних просторів. Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. У середині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.  Приманка безпечна для людини і природного середовища!

Звертаємось до жителів з проханням: у разі виявлення приманок не беріть їх руками та не переміщуйте з місць розкладання!