21 травня в Україні відзначається День вишиванки!

21 травня 2020 року  в Україні відзначається День вишиванки!  У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками. Метою свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже  йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Люди в День вишиванки  завжди  піднесені та усміхнені, адже в вишиванці закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Цього року свято вишиванки проходило в дистанційному форматі. Учні закладів  загальної середньої освіти разом зі своєю родиною, друзями, знайомими   приєдналися до святкування, одягнули  вишиванки та зробили  гарні фото.