Інформація на ранок 2 березня

Доброго ранку, громадо!

Зустрічаємо новий день і сподіваємось. що він принесе нам гарні новини. Ситуація на нашій території, як і раніше, залишається стабільною. Керівництво на постійному зв’язку з населенням (050 253 57 21; 068 320 93 95)

Знов і знов закликаємо вас не втрачати присутності духу, тому що зараз це дуже важливо. У ці непрості часи ми повинні один одного підтримувати, підбадьорювати, повинні об’єднуватися і робити все, що тільки залежить від нас. Разом ми сильні.  Кожен зараз може зробити свій посильний внесок: наприклад, завітайте до самотніх літніх сусідів, дізнайтеся, чи не потрібна їм якась допомога, продукти тощо. Заспокоюйте тих, хто готовий вдаритися в паніку; максимально поширюйте достовірну інформацію з офіційних джерел. Ви також можете долучитися до збору речей для наших захисників, що буде дійсно гідною справою. Про це читайте у попередніх постах. Велика подяка всім небайдужим, хто вже відгукнувся, хто приносить одяг, продукти харчування та інше – ви допомагаєте наближати нашу перемогу!

Ми будемо інформувати вас, якщо ситуація у громаді зміниться.