Інформація на вечір 28 лютого

Шановні мешканці!

На території Комишуваської громади встановлено комендантську годину з 17.00 до 07.00.

Згідно Закону України “Про правовий режим воєнного стану” ст. 8, п. 5, комендантська година – “заборона перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень”. Їх мають виключно працівники підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність регіону. У цей час заборонено пересування усім, крім представників аварійно-рятувальних служб, правоохоронців та військових.

Закликаємо поставитися до ситуації серйозно і з розумінням. Це вимушені заходи для вашої безпеки! Залишайтеся вдома і бережіть себе!

Особливо наголошуємо на необхідності перевіряти всю інформацію, не вірити фейкам і чуткам. Достовірна інформація стосовно нашої громади тільки на нашому офіційному сайті! Нагадуємо, що у разі виникнення питань звернутися до нас можна за телефонами 050 253 57 21; 068 320 93 95.

Стежте за новими публікаціями, щоб дізнаватися актуальні новини та за можливості поширюйте наші публікації.

Також нагадуємо, що діє режим світломаскування: не вмикайте світло у вечірні і нічні години, це важливо!

Мирної ночі!