Юні таланти Комишуваської громади взяли участь у обласному конкурсі творчості патріотичного спрямування “Спадщина”

В  Будинку культури м. Оріхів, 20 березня 2019 року,  відбувся обласний конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина». Як розповіли організатори конкурсу, такий захід відбувається кожного року з березня по квітень в три етапи: районний (міський, територіальний), зональний і фінальний. Він покликаний формувати національно-культурну ідентичність, національно-патріотичний світогляд. Зберігати та розвивати духовні і моральні цінності Українського народу.

В обласних змаганнях взяли участь учні КЗ «НВК «Джерело», вихованці Комишуваської музичної  школи, Будинку культури та Будинку дитячої та юнацької творчості. Результатом боротьби стали призові місця.

Друге місце у номінації  “Пісні народжені в АТО” зайняла Валерія Павлуненко. Грамотою за третє місце в зональному турі XVIII обласного конкурсу  творчості патріотичного спрямування «Спадщина» був нагороджений танцювальний колектив « SMILE».

Вітаємо юних талантів з призовими місцями!