Школа помічника народного депутата запрошує службовців органів місцевого самоврядування на підвищення кваліфікації

Конгрес “Школи помічника народного депутата”, запрошує службовців органів місцевого самоврядування на захід для підвищення кваліфікації, який відбудеться 2 серпня – 5 серпня 2018.

Переваги відбору кандидатів надаватимуться спеціалістам, які за напрямком служби працюють в міській раді та помічниками-консультантами депутатів. Школа помічника народного депутата – єдина в Україні незалежна освітня програма, яка займається професійною підготовкою політичних кадрів.

Навчальна програма складається з 30 лекцій, 2-тижневого стажування у Верховній Раді України та Київській міській державній адміністрації. Освітній проект існує більше 3 років та має гарну репутацію в Україні. За три роки роботи ми працевлаштували на посаду помічника-консультанта народного депутата більше 250 наших випускників.

Детальніше про навчальну програму можна дізнатися за посиланням http://assistant-school.org.ua (Школа помічника народного депутата Запрошення)