У 2021 році «Укравтодор» планує оновити 4500 кілометрів доріг

Про це заявив голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».

У 2021 році ми плануємо оновити 4500 кілометрів доріг. Якщо говорити про результати, які отримаємо за підсумками двох років, то це буде вже 37% основної мережі доріг в нормальному стані, – зазначив посадовець.

Як відомо, у нашій області вже капітально відремонтували траси Василівка-Бердянськ та Запоріжжя-Мелітополь. Цього року планується оновити автодорогу Мелітополь – Бердянськ та трасу до Кирилівки. До приморських громад поїдуть нові туристи, а це – додаткові робочі місця та податки до місцевих бюджетів.

Також Олександр Кубраков повідомив, що найближчим часом влада буде поступово переходити до територіальних доріг. Для нашого регіону – це дуже актуальна проблема. Адже автошляхи між Василівкою та Михайлівкою, Пологами та Оріховим, Мелітополем та Веселим і багатьма іншими центрами громад  знаходяться у жахливому стані та потребують оновлення.