У с. Зарічне День молоді відзначили спортивними змаганнями і святковим концертом

День молоді відзначили у Зарічненському старостинському окрузі №1 спортивними змаганнями з волейболу та футболу і святковим концертом.

30 червня 2019 року, в  парку села Зарічне, ініціативна група, що входить в громадську організацію “Жінки Комишуваського краю”, приготувала для мешканців округу розважальну святкову програму. В заході взяли участь учні гімназії та дитячого садочка “Сонечко”, народний аматорський колектив «Берегиня», місцеві майстрині та активні жителі села.

Після урочистостей за ініціативи в.о. старости округу Сергія Сердюка на місцевому стадіоні відбулися спортивні змагання з волейболу і футболу.

Мешканці Зарічненського старостинського округу виносять подяку голові Комишуваської селищної ради  Юрію Карапетяну за допомогу в організації свята.