У навчальних закладах Комишуваської селищної ради продовжено карантин.

За рекомендацією ВП «Оріхівський МВ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» на території  Комишуваської селищної ради додатково призупинено з 14.02.2018 по 20.02.2018 включно, навчально-виховний процес у таких навчальних закладах:

1. КЗ «Новотавричеська ЗОШ І-ІІІ ст.» Комишуваської селищної ради Оріхівського району;
  2. Магдалинівська філія КЗ НВК «Джерело» Комишуваської селищної ради Оріхівського району.

Також слід зазначити, що до 19.02.2017 року продовжено тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у таких навчальних закладах:

1. Магдалинівська філія КЗ «Навчально-виховний комплекс «Джерело» дошкільне відділення»;
  2. КЗ «Дошкільний навчальний заклад «Казка;
  3. КЗ «Навчально-виховний комплекс «Джерело»;
  4. КЗ «Комишуваська дитяча музична школа» Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області;
  5. КЗ «Комишуваський будинок дитячої та юнацької творчості» Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької.