У Комишуваській громаді розпочали проводити Новорічні ранки

Почався гарячий період у всіх школах та дитячих садочка Комишуваської громади – проведення Новорічних свят. Так  19, 20 та 21 грудня  у  КЗ  «ДНЗ «Казка» відбулися Новорічні ранки у двох старших та двох молодших групах «Віночок», «Сонечко», «Веселі курчата» та «Дзвіночок».

20 грудня «Новорічна ялинка» пройшла у стінах КЗ «Комишуваська дитяча музична школа».

Протягом двох днів 20 та 21 грудня для дітей 1-4 класів КЗ «НВК «Джерело» гарну Новорічну казку приготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. Кольорові, феєричні, запальні, емоційні танцювальні номери, бездоганні вокальні виступи зарядили маленьких глядачів позитивом та піднесеним настроєм.

Але на цьому святкування не закінчуються. Такі ранки продовжаться й протягом наступного тижня.