У Комишуваській громаді пролунав перший дзвоник

1 вересня у Комишуваській громаді відбулися урочисті лінійки з нагоди свята першого дзвоника. З вітальним словом до присутніх звернулися селищний голова Юрій Карапетян, обласний депутат Віталій Лупинос.

1 вересня – це всенародний День Знань, адже тільки завдяки навчанню людина досягла сучасного розвитку. Це один із найважливіших днів для учнів та вчителів, він завжди особливо урочистий, адже саме з нього починається нелегкий, але цікавий шлях до нових знань та нових звершень. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, що ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Щиро вітаємо також вчителів, які щедро діляться своїми знаннями. Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень вам у новому навчальному році!