У закладах загальної середньої освіти Комишуваської селищної ради були проведені заходи до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

2 лютого –  Всесвітній день водно-болотних угідь – це подія покликана привернути увагу громадськості і урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримки сталого розвитку нашої планети.

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь у закладах загальної середньої освіти Комишуваської селищної ради були проведені  заходи спрямовані на  привернення уваги  до проблем охорони водно-болотних угідь, формування у підростаючого покоління дбайливого та відповідального ставлення до природи свого краю. У кожному класі були проведені еколого-просвітницькі бесіди: «Вода в житті живих організмів», «Значення водно-болотних угідь в екологічній системі України». А також було організовано  перегляд кінофільмів «Охорона  прісних  водойм»,  «Роль  водно-болотних угідь  у постачанні прісної води».