На Донеччині загинув мешканець громади Мельниченко Роман

Мельниченко Роман Вольдемарович

19.03.1993 – 01.05.2022

Солдат 110 бригади окремої розвідувальної роти ТРО, загинув біля с. Зелене Поле Волноваського району Донецької області, при виконанні бойового завдання, рятуючи життя пораненого товариша по службі.

Мельниченко Роман Вольдемарович народився в м. Надим Тюменської області, але майже все його життя пов’язане зі с. Щасливе. Тут виріс, закінчив Щасливську ЗОШ І-ІІІ ступенів, створив родину у 2019 році. Дружина Ірина 01.08.2019 р. народила донечку Поліну.

Роман, учасник бойових дій у зоні АТО, мужньо боронив наш спокій, наші життя та нашу країну вже не вперше. Завжди вірив в Україну, був щирим патріотом, тому без роздумів відправився боронити свою землю з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Був відповідальний, щирий, товариський, добрий, життєрадісний та мужній.

Похований на кладовищі в с. Щасливе.

Приносимо щирі співчуття  рідним і близьким Романа. Світла пам’ять і слава герою!