У дитячому садочку «Казка» облаштовують балкон актового залу

Основою нашого життя є діти. Тому одним з пріоритетних напрямів керівництва громади – забезпечити їм гарні, комфортні умови для отримання виховання, навчання, дозвілля.

За інформацією фінансового відділу селищної ради до нового навчального року в КЗ «ДНЗ «Казка»  за рахунок місцевого бюджету було проведено капітальний та поточний  ремонти санвузлів  у трьох групах «Віночок», «Сонечко» та «Перлинка»  на загальну суму 509 тис.193 грн. Як розповіла директор КЗ «ДНЗ «Казка»  Олена Філіппова: «Тепер у нашому садочку вже 3 туалетні кімнати облаштовані гарним кахлем, новенькими унітазами, рукомийниками, водонагрівачами і т.п..  Окрім цього, буквально на наступному тижні, будуть замінені вікна балкону актової зали нашої установи. Наразі проводиться  демонтаж та зварювальні роботи каркасу для  встановлення нових вікон».