Токмацьке відділення УВД Фонду СС України у Запорізькій області рекомендує всім страхувальникам по можливості перейти на дистанційне подання заяв-розрахунків та повідомлень про виплату коштів ЗО

На виконання запобіжних заходів щодо поширення вірусних інфекцій, запроваджених КМ України та підтриманих виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування України, Токмацьке відділення УВД Фонду СС України у Запорізькій області рекомендує всім страхувальникам по можливості перейти на дистанційне (засобами ел. пошти через Email) або електронне (з застосуванням ел. цифрового підпису) подання заяв-розрахунків та повідомлень про виплату коштів ЗО.

Нагадуємо нашу електронну адресу tokm.zp@fssu.gov.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!