Тиждень української мови провели у Новояковлівській філії КЗ “НВК “Джерело”

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Воно покликане підкреслити важливу роль рідної мови у згуртуванні українського суспільства.

Цікаво і змістовно проходило це свято в Новояковлівській філії КЗ «НВК «Джерело». Всеукраїнський радіодиктант у школі писали всі бажаючі, для кожного з яких важливо бути і патріотом, і досконалою мовною особистістю. Знавці рідної мови  мали можливість узяти участь у І етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Щороку День української писемності і мови в Новояковлівській філії має свою концепцію. Цьогорічне свято проходило у формі  КВК  під гаслом «Дбаймо про своє мовлення». Під керівництвом вчителя української мови та літератури  Олени Король діти  аналізували порушення норм мовлення, шукали правильні варіанти, розробляли рекомендації для поліпшення мовленнєвої культури жителів села. Таким чином, тиждень української мови було проведені якісно та змістовно.