с. Жовта Круча святкує 100-річчя!

10 вересня у с. Жовта Круча відбувся святковий концерт з нагоди 100-річчя від дня заснування села. Зі словами привітання до гостей свята звернулися староста Новотроїцького округу Олена Світлицька, селищний голова Юрій Карапетян, обласний депутат Віталій Лупинос:

“День народження рідного села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись приїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини. У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, достатку, наснаги у всіх ваших добрих справах. Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, а с. Жовта Круча буде вічно квітучим і красивим  краєм, де життя кожної людини наповнюється теплом, радістю і впевненістю у майбутньому.”