Стартувала благодійна акція “День Святого Миколая, новорічний подарунок для бійця”

З 10 грудня 2018 року стартувала обласна благодійна акція «День Святого Миколая, новорічний подарунок для бійця». Метою акції є допомога Українській армії. Проходить вона серед закладів освіти  Запорізької області й триватиме до 21 грудня 2018 року.

Як повідомили в відділі освіти Комишуваської селищної ради, наразі, в школах громади, для бійців, діти власноруч виготовляють новорічні подарунки, листівки, обереги, поробки. Окрім цього, проводиться збір засобів особистої гігієни,  шкарпетки, солодощі тощо.

Координатор проведення акції Волонтерський комітет при Запорізькій облдержадміністрації.

За додатковою інформацією  прохання звертатися до волонтера Олени Ярошенко за телефоном: 0678758585.