Селищний голова Юрій Карапетян та депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос привітали мешканців с. Новоіванівка з днем селища

03 жовтня 2020 року, день селища відзначили в с. Новоіванівка. Зі святом мешканців привітали селищний голова Юрій Карапетян та депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос.

Шановні мешканці с. Новоіванівка!

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаю вас з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня селища!

В цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров”я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне селище, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.