Святковий концерт приуроченний до дня працівників сільського господарства!

15 листопада 2019 року, в Комишуваському БК, відбувся святковий концерт приуроченний до дня працівників сільського господарства.

На святі були присутні:

Голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян

Депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос

Перший заступник голови Оріхівської районної державної адміністрації

Світлана Мандрич

Які привітали працівників сільського господарства, серед яких були присутні ветерани праці, механізатори, фермери з професійним святом. Виразили подяку за плідну працю та побажали успіхів, натхнення і великих врожаїв.

В урочистій частині свята були нагороджені за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди Дня працівників сільського господарства

Орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІІ ступеня – Віталій Юрійович Лупинос, депутат Запорізької обласної ради.

Орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІІ ступеня – Сергій Миколайович Корнієнко, депутат Комишуваської селищної ради.

Розпорядженням голови Комишуваської селищної ради нагороджується подякою

Нечай Анатолій Васильович – голова СТГ “Марія”

Кононенко Сергій Миколайович – начальник виробництва ПФ “Інжектор”

Почесною грамотою Запорізької обласної ради нагороджені:

Мороз Олександр – голова ФГ “Мороз О.І.”

Абдурагімов Рафім Абдухаліковіч – Фізична особа-підприємець.

Андрусевич Ганна Кирилівна – голова фермерського господарства “Андрусевич”

Кравченко Євген Вікторович – депутат Комишуваської селищної ради.

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені:

Нужна Ганна Гнатівна – ветеран праці сільського господарства.

Зубковська Лідія Григорівна – ветеран праці сільського господарства.

Довгаленко Марія Олексіївна – ветеран праці сільського господарства.

Ільниціка Марія Михайлівна – ветеран праці сільського господарства.

Дробний Вадим Михайлович – голова сільського фермерського господарства “Дружнє”

Після урочистої частини, розпочались яскраві виступи різноманітних ансамблів та гуртків.

Своєю майстерністю вражали: Наталля Кіт, танцювальна студія “SMILE”, вокальна група “Червоне намисто”, вокальний колектив Зарічненського будинку культури “Берегиня”, Мороз Катерина, вокальний колектив “Вербиченька”, Комишуваська музична школа, танцювальний колектив “Перлина” Новояковлівського будинку культури, Цисар Сніжана, танцювальний колектив Комишуваського дитячого будинку творчості та юнацтва, Надточий Валентина та Анатолій Лазько.

Артисти різного віку, дарували усім присутнім незабутню атмосферу та веселий настрій.

Закінчилось свято дружнім фуршетом.