Розпочато монтажні роботи з установки кінопроектора в Будинку культури

8 серпня 2018 року, в глядацькій залі КЗ «Територіальний будинок культури» розпочалася робота з установки сучасного кінопроектора. Вже у найближчий час мешканці Комишуваської громади зможуть подивитися фільми та мультфільми у місцевому клубі.

Як розповіла  в.о. директора Будинку культури Олена Франко: «У громаді є попит на демонстрацію фільмів,  мультфільмів, подивитися які можна лише в місті. Тож  Комишуваська селищна рада звернулася до обласної ради з проханням допомогти придбати сучасне кінообладнання. Як результат, депутати обласної ради 22 березня 2018 року затвердили рішення „Про внесення змін і доповнень  до рішення обласної ради від 30.11.2017 № 63 „Про обласний бюджет на 2018 рік”, що дало змогу виділити кошти та закупити все необхідне. Поки що тривають монтажні роботи, потрібно ще закріпити екран та налагодити обладнання, але вже найближчим часом ми почнемо запрошувати мешканців громади на кіносеанси».