Підтримка бізнесу: робоча група представила запорізьким платникам напрацьовані законодавчі зміни

У Запоріжжі відбулося засідання робочої групи при Запорізькій облдержадміністрації щодо вирішення проблемних питань діяльності суб’єктів малого підприємництва. В онлайн нараді взяли участь керівники профільних департаментів облдержадміністрації, заступники начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Алла Децик та Олена Щедровська, заступниця голови Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Запорізькій області Лариса Церетелі, представники бізнесу та громадських організацій.

Увага присутніх була зосереджена на двох основних питаннях, серед яких – напрацювання Робочої групи з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Президентові України, а також перспективи змін до законодавства щодо вдосконалення порядку ведення обліку й застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Було наголошено, що обласна влада підтримує представлені робочою групою проекти змін та направить відповідні пропозиції для схвалення до центральних органів виконавчої влади.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX“.

Головне управління ДПС у Запорізькій області