Комишуваська селищна  рада повідомляє, що на 22 сесії від 12.02.2018 року було прийнято рішення  № 02 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та встановлення ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Комишуваської селищної ради на 2018 рік».

Рішення Комишуваської селищної ради   від 14.07.2017 року № 05 «Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Комишуваської ради та встановлення   ставок податку  на 2018 рік»  визнати таким, що втратило чинність.